Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 18.5.2024
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

MAGGI VÁNOČNÍ RECEPTOVÁ SOUTĚŽ

Vánoce jsou za dveřmi a mnohé z nás čeká příprava svátečního menu. Nejen Štědrý den, ale i další vánoční svátky chceme prožít s rodinou, u slavnostně prostřeného stolu. Na Štědrý den nesmí ve většině rodin chybět kapr s bramborovým salátem, víte ale, že se dá obojí připravit na mnoho způsobů? A co teprve další vánoční svátky – tam už můžete naplno zapojit svou fantazii.

Letos vám dává Maggi jedinečnou příležitost připravit skvělou hostinu a ještě můžete vyhrát. Zapojte se také do Vánoční soutěže s Maggi! 

Co vás v soutěži čeká

Vánoční čas je svátkem pro všechny z nás. U prostřeného stolu s oblíbenými svátečními jídly zažíváme krásné chvíle s našimi blízkými. Maggi by chtělo prodloužit tyto sváteční dny a nabídnout vám krásné momenty na horách s vaší rodinou. Podělte se s námi o recepty, které rádi připravujete během tohoto svátečního období. 

Podělte se o recepty, kterými potěšíte své nejbližší na Štědrý večer, Boží hod vánoční, při silvestrovské oslavě nebo k novoročnímu obědu. Zašlete nám soutěžní menu a vyhrajte! Soutěžní menu musí obsahovat recept na polévku a hlavní jídlo s použitím některého z Maggi bujónů (Maggi Zlatý hovězí bujón, Maggi Zlatý zeleninový bujón, Maggi Zlatý slepičí bujón, Maggi Zlatý houbový bujón, Maggi Extra silný bujón) v obou receptech.

V této soutěži máte šanci vyhrát dvakrát! Ceny rozdává Maggi.cz a také www.strankyprozeny.cz. 

V hlavní soutěži od Maggi jsou tyto výhry:

• 3 nejlépe ohodnocené recepty vyhrávají zájezd na hory pro celou rodinu v maximální hodnotě 70 000 Kč.

• Dalších 7 nejlepších receptů vyhrává kávovar NESCAFÉ Dolce Gusto.

• Dalších 50 nejlepších receptů vyhrává sadu příborů.

Ve vedlejší soutěži s wwww.stranky­prozeny.cz jsou tyto výhry:

• 3 Maggi balíčky – balíček obsahuje vařečku, silikonové chňapky a 3 skleněné mísy, Maggi kuchařku a produkty Maggi.

Při sestavování vašeho soutěžního menu si, prosím, pohrajte s vynikajícími Maggi bujóny. Maggi bujóny jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí. Stejně tak jako při výrobě domácího vývaru, i Maggi vychází ze správného poměru koření, bylinek, kvalitního masa a zeleniny. To je také důvod, proč do bujónů nepřidává žádné konzervační látky. Každý z Maggi bujónů, hovězí, slepičí, zeleninový, houbový nebo Extra silný, specificky ochutí vybraný pokrm. Ať už vaříte vývar, polévku, nebo chutnou omáčku, s bujóny Maggi vždy vykouzlíte hřejivou atmosféru u vašeho rodinného stolu.

Své recepty posílejte zde: http://www.maggi.cz/…-soutez.aspx?…

Vaše recepty budou automaticky zařazeny do obou soutěží

Své recepty zasílejte do 16. 11. 2009. Tato uzávěrka se týká soutěže na www.strankyprozeny.cz. Soutěž na stránkách Maggi trvá až do 30. listopadu. Více k pravidlům soutěže najdete na Maggi.cz.

V hlavní soutěži bude nejlepší recepty vybírat porota Maggi, jejímž předsedou je Tomáš Konopka, manažer Národního týmu AKC ČR (Asociace kuchařů a cukrářů České republiky).

Ve vedlejší soutěži bude nejlepší recepty vybírat redakce, po té budou na www.strankyprozeny.cz zveřejněny.


Autor: editor
Vloženo: 9.11.09

VĚTRNÍKOVÝ DORT - RECEPT

Léto je jako stvořené pro oslavy všeho druhu. Proč se neblýsknout před známými originálním dortem, který v obchodě běžně nekoupíte? Větrníkový dort...
Celý článek

MYTÍ NÁDOBÍ V MYČCE: TIPY A TRIKY PRO LEPŠÍ VÝSLEDEK

Mnoho žen po pořízení myčky zažívá lehké rozčarování. Myčka nemyje, tak jak si představovaly, nádobí je zašedlé, příbory rezaví a na talířích...
Celý článek

ŠARLOTA NEMUSÍ BÝT JEN KRÁSNÁ SLEČNA. UPEČTE SI JI DOMA!

Kdo z nás by neznal a někdy neochutnal puding. Teplý s piškotky, vychlazený s ovocem. Vděčné řešení pro bezradnou hospodyňku u poloprázdné ledničky,...
Celý článek

KUCHAŘ POHLREICH PŘITVRDÍ

Kulinářská hvězda z televizního pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich (52) teď připravuje pokračování svého úspěšného pořadu. Majitelům restaurací se...
Celý článek