Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 22.2.2024
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

VODOCHODSKÝ NAHLÍŽÍ DO KUCHYNĚ CELEBRITÁM!

Ivan Vodochodský (46), televizní kuchař, herec a producent ví moc dobře, která celebrita umí vařit a která se jen tak tváří, že umí, aby byla „in“. Pochlubit se vlastní kulinářskou specialitou je podle něj dnes navíc velmi módní.

„Bývalo období, kdy jsem vystupoval v pořadu, ve kterém jsem vařil s celebritami. A zvali mi do pořadu i takové, které s vařením neměly vůbec nic společného, prostě vůbec neuměly vařit,“ vypráví Vodochodský.

Dlouhá léta prokazoval své kuchařské mistrovství v pořadu Mňam aneb Prima vařečka na Primě. Teď vaří na Nově v pořadu Tescoma s chutí a v Radách ptáka Loskutáka. „Ty, kteří vůbec neumějí vařit a tváří se, že ano, nechci jmenovat. Ale pak jsou takové celebrity, které vaří skvěle. Například Sisa Sklovska, Richard Tesařík nebo Markéta Hrubešová, se kterou vystupuji v Tescomě s chutí. Ti vaří fakt báječně,“ tvrdí.

On sám se dříve než gastronomii prý začal věnovat děvčatům a divadlu. Když ale chtěl v osmé třídě jít na konzervatoř, tatínek mu to rozmluvil. A tak šel do učení na číšníka do hotelu Alcron. A protože mu to asi moc nešlo, přeřadili ho na kuchaře, dodělal si hotelovou školu a stal se odborníkem na studenou a mezinárodní kuchyni.

Nakonec ale skončil přece jen u divadla – nejprve v Hradci Králové. Teď ho můžeme vidět v pražském Kalichu v muzikálech Krysař, Galileo a Touha. „Vařím nejen ve studiu, ale také doma, bývá to ale když přijde větší návštěva. Umím vařit spíš pro dvacet lidí, než pro čtyři. A děti jedí raději běžná jídla od manželky, já dělávám rád speciality,“ přiznává Vodochodský.

A protože na svou výšku má poněkud přes váhu, vážně přemýšlí, že by měl zhubnout. „Na diety myslím stále. Zvlášť v pondělí, když začíná nový týden a já chci začít hubnout. A v úterý mě už ta dieta opouští. Takže stále hubnu, ale nehubnu,“ dodává posmutněle.


Autor: Text a foto Korzo
Vloženo: 31.7.09

VĚTRNÍKOVÝ DORT - RECEPT

Léto je jako stvořené pro oslavy všeho druhu. Proč se neblýsknout před známými originálním dortem, který v obchodě běžně nekoupíte? Větrníkový dort...
Celý článek

MYTÍ NÁDOBÍ V MYČCE: TIPY A TRIKY PRO LEPŠÍ VÝSLEDEK

Mnoho žen po pořízení myčky zažívá lehké rozčarování. Myčka nemyje, tak jak si představovaly, nádobí je zašedlé, příbory rezaví a na talířích...
Celý článek

MAGGI VÁNOČNÍ RECEPTOVÁ SOUTĚŽ

Vánoce jsou za dveřmi a mnohé z nás čeká příprava svátečního menu. Nejen Štědrý den, ale i další vánoční svátky chceme prožít s rodinou,...
Celý článek

ŠARLOTA NEMUSÍ BÝT JEN KRÁSNÁ SLEČNA. UPEČTE SI JI DOMA!

Kdo z nás by neznal a někdy neochutnal puding. Teplý s piškotky, vychlazený s ovocem. Vděčné řešení pro bezradnou hospodyňku u poloprázdné ledničky,...
Celý článek