Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 8.12.2023
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

PROČ JE SKVĚLÉ BÝT ZADANÁ

Oblíbené přísloví praví, že tráva je vždy jinde zelenější. A tak zatímco svobodné dámy bezmezně baží po vztahu, touží zadané slečny po vzrušujícím singl životě. O tom, že plout životem ve dvou má spoustu nesporných výhod a rozhodně to není nuda, se vás pokusíme přesvědčit na následujících řádcích.

Společné soužití s partnerem přináší do vašeho života mnoho nových zážitků a situací. Přestože jste jako singl byla se svým životním stylem spokojená, dochází vám najednou, o co všechno jste byla ochuzena. Čím vším vás společné soužití obohatí?

Zamilovanost na druhou

Společné snídaně do postele, promilované víkendy, romantické večeře při svíčkách, usínání v náručí milované osoby a rameno, na které se můžete stulit při sledování hororového filmu. To jsou bezesporu ty nejpříjemnější výhody, jaké partnerství přináší. I když si nemůžete užívat nezávazného sexu s cizími muži, není nad čím zoufat. Kvantita je totiž nahrazena přímo bezkonkurenční kvalitou. Sex s tím, koho milujete, je totiž nesrovnatelně lepší než kdejaký one-night-stand. Intimita, pocit sounáležitosti a společné prožívání činí erotické radovánky s dlouhodobým partnerem přímo orgastickými.

Útěcha i opravená pračka

Partner po vaší pravici je neskutečná výhra nejen z pohledu zamilovanosti. Chlapská náruč vás utěší, jakmile vám bude na nic a poskytne pocit bezpečí. Bezpečně se koneckonců budete cítit i při nočních návratech z večírků. V doprovodu partnera se budete cítit sebejistě i bez neustálého ohánění se pepřovým sprejem. K tomu přidejte také praktické hledisko. Jste-li zadaná, nemusíte se s návodem v ruce a děsem v očích pouštět do opravy rozbité myčky nebo čištění odpadu. Milý vám obvykle bez nároku na honorář opraví veškeré nefunkční kuchyňské spotřebiče v domácnosti včetně zamrzlého počítače.

Vztah vás obohatí, i když to drhne

Každý, kdo si prošel více či méně vážným vztahem, ví, že není vše jen nádherné a načančané. Ano, přijdou momenty, kdy sundáte růžové brýle a uvidíte občasné hádky, řešení každodenních krizí i únavu. Přes všechny tyto zádrhele vás však život ve dvou neskutečně obohatí. Naučíte se žít svůj život ve vzájemné kooperaci s někým, na kom vám záleží, posílíte schopnost tolerance a společně okusíte nové koníčky. Je jedno, jaké hobby si zamilujete, důležité je, že budete zálibu provozovat spolu. Můžete chodit na ochutnávky vína, zkoušet nové exotické restaurace po městě, lézt po skalách nebo podnikat rozmanité výlety do přírody.

Atraktivní bonus navíc?

Být zadaná má ještě jednu nespornou výhodu. Díky pravidelným dávkám divokého sexu, domácí pohodě a spokojenosti jste přímo nabitá pozitivní energií a tu vyzařujete ve svém okolí. Budete doslova zářit, v práci půjde vše od ruky a zkrásníte i pro ostatní zástupce mužského pokolení. A koho by netěšil zájem okolí a vyšší sebevědomí, co říkáte?


Autor: Pavla Lokajová
Vloženo: 24.8.10

SVOBODNÁ A BEZ SEXU? BEJVÁVALO!

Slibně rozjetá kariéra, práce dlouho do noci, cestování po světě a parta rozesmátých kamarádek. Říkáte si, že toho chlapa vedle sebe vlastně ani...
Celý článek

KAMARÁDKA TCHÝNĚ - 2. DÍL

Bojovala s ní Jennifer Lopez v komedii Příšerná tchýně a možná i vám díky ní přibyla nějaká ta vráska na čele navíc. Ano, řeč je o mamince vašeho...
Celý článek

TCHÝNĚ: KAMARÁDKA DO DEŠTĚ NEBO NOČNÍ MŮRA?

S vytouženým prstýnkem, domkem na okraji města a rodinným životem, o kterém jste s partnerem již několik let snili, přichází do vašeho každodenního...
Celý článek

NAUČTE SE JEDNAT S PROBLEMATICKÝMI A NEPŘÍJEMNÝMI LIDMI

Jsou zkrátka všude. Nabručení v tramvajích, otrávení na úřadech, ve frontě u pokladny supermarketu či hned za vašimi dveřmi ve vedlejší kanceláři....
Celý článek