Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 5.7.2022
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

BOJ S RAKOVINOU JE TVRDÝ, ALE LZE HO VYHRÁT

Každý rok si jen v České republice vyslechne 6 000 žen zdrcující ortel – „Máte rakovinu prsu.“ Jak říkají samy ženy, které toto zažily, v tu chvíli se vám zhroutí celý svět. Přesto je nesmírně důležité ho znovu postavit. S rakovinou se totiž dá bojovat.

Nezůstávejte na to nikdy sama

V pohádkách nemocné či zakleté princezny obvykle zachrání láska a dobré srdce. A věřte, že je tomu tak i v reálném světě. Pokud nezůstanete na své problémy sama, ale svěříte se partnerovi, kamarádce, zkrátka komukoli blízkému, uleví se vám a načerpáte nové síly do boje. Podpora milovaných lidí je při léčbě takřka elementární.

V tíživé situaci vám pak krom přátel svou pomoc nabízejí specializované instituce. Ať už mluvíme o pomoci duševní, nebo materiální. Vypořádat se s například s finančními nesnázemi vám pomůže online pojištění pro případ rakoviny prsu. To navíc můžete uzavřít i jako zajímavý dárek pro vám blízkou ženu. Jak jinak dát najevo, že vám na ní záleží?

Alternativní medicína jako součást léčby

Ačkoliv klasické lékařské metody dokážou mnohé a někdy až neuvěřitelné, faktem je, že dnes a denně se setkáte s lidmi, kterým krom standardních medicínských procedur, pomohla i tzv. alternativní medicína.

Neznamená to, že byste se okamžitě měla vzdát svého dosavadního života a začít vyznávat zcela odlišné hodnoty. Smysl tkví spíše v přijetí některých staletími prověřených pouček, názorů či přístupů. Ty totiž obvykle souvisejí se základními principy rovnováhy duše a těla, vyvážené stravy, dostatku odpočinku a přírodní energie.

Asi nelze věřit, že vás dokáže vyléčit výhradně čínská, nebo tibetská medicína. Ale regenerace těla i mysli je zásadním krokem na cestě k uzdravení. Pokud chcete vědět o alternativních způsobech léčení více, přečtěte si články například v rubrice věnující se prevenci a zdraví na webu For You.

Na prvním místě je prevence

Ačkoliv existuje 1000 a 1 rada, jak vyzrát v boji nad rakovinou prsu, jedno je zatím bohužel jisté – 100% účinný lék proti rakovině prsu dosud nikdo neobjevil. Do té doby je tím nejlepším, co můžete udělat, prevence.

A počítá se do ní jak samovyšetření prsu, tak pravidelné prohlídky u lékaře i na specializovaném zařízení – mamografu, ale také dodržování zásad zdravého životního stylu. To všechno vám zabere skutečně jen zlomek času. Ale může vám to doslova zachránit život.


Autor: editor
Vloženo: 10.4.13

PŘÍČINOU BOLESTI ZAD MŮŽE BÝT I SEZENÍ S NOHOU PŘES NOHU

Sezení s nohou přes nohu může být závažným prohřeškem proti etiketě, zvlášť když se pohybujete ve společnosti velmi významných lidí. Kromě toho, že...
Celý článek

JAKÝ JE PŘÍBĚH VAŠÍ SNÍDANĚ?

Snídaně je základem naší fyzické i duševní kondice, měla by totiž dodat přibližně čtvrtinu denní potřeby energie. Nestíháte ji? Snídaně se dá...
Celý článek

CO JSOU SUPERPOTRAVINY, RAW FOOD NEBO SMOOTHIES?

Všude se dnes mluví o superpotravinách. Víte, co to vlastně je? A proč nám může prospět raw food? Nebo jak si připravíme smoothies? Více se dozvíte...
Celý článek

BYLINKOVÁ ZAHRÁDKA

Sehnat čerstvé bylinky dnes není velký problém, prodávají se v květináčích i ve svazcích. Nejčerstvější přísun kuchyňských bylinek vám ale zajistí...
Celý článek