Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 8.12.2023
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

ĆESKÁ EDICE MODELU TOYOTA AYGO

Toyota Motor Czech zveřejnila ceny pro inovovaný model Aygo , který se vyrábí v kolínském závodě TPCA. Zároveň představila akční model Aygo Czech Edition. Název této akční výbavy ještě více akcentuje důraz na tradiční kvalitu výrobku z České republiky. Nedávná renomovaná studie spolehlivosti TÜV Report 2012 potvrdila model Aygo jako nejvýše postavený vůz (ve stáří 2–3 roky) vyráběný v České republice.

Toyota Aygo Czech Edition je v současnosti nejvýhodnější nabídka u této modelové řady z pohledu poměru ceny vozu a získané hodnoty. Model Aygo splňuje ve verzi Czech Edition v maximální možné míře nároky zákazníků tohoto segmentu – především nízkou prodejní cenu, proslulou kvalitu, jistou formu personifikace vozu přidáním některých estetických prvků a nebývale bohatou výbavu.

Aygo Czech Edition bude k dispozici pouze s 5dveřovou karoserií. Objednat jej bude možné se 3 barvami laku a to bez příplatku k prodejní ceně – s novou oranžovou metalickou barvou Tabasco (4R8) nebo v metalickém odstínu Temně černá (211) popřípadě v rovněž metalickém odstínu Šedá antracitová (1E0).

S kteroukoliv barvou laku bude mít vůz oranžově lakovaná zpětná zrcátka a vnější kliky dveří. Uvnitř budou oranžové doplňky interiéru (rámečky tachometru a reproduktorů ve dveřích) a oranžovo šedé čalounění sedadel. Každý vůz bude označen speciálním logem Czech Edition posilujícím vnímaní modelu Aygo jako českého výrobku.

Dalším výrazným odlišením od ostatních verzí modelu Aygo bude u Czech Edition použití LED světel denního svícení v přední masce vozu, které výraznou měrou přispívají k ještě vyšší bezpečnosti v provozu.

Cena modelu Aygo Czech Edition začíná od 199.900,– Kč (vč. DPH) a zahrnuje kromě již zmíněných prvků akční výbavy také manuální klimatizaci, výškově nastavitelný volant, audio CD systém se 4 reproduktory, centrální zamykání s dálkovým ovládáním, systémy ABS+EBD a rovněž přední a boční airbagy pro řidiče a spolujezdce. Na přání lze tuto výbavu doplnit o systém řízení stability vozu VSC.

Základní cena modelu Aygo zůstává nadále 169.900,–Kč (vč. DPH) u 3dveřové verze s motorem 1,0VVT-i ve výbavě Base Cool. I v této ceně však zákazník nově získává inovace v technice vozu a designu.

Objednávky na nový model Aygo se přijímají u autorizovaných prodejců Toyota od 1.2. 2012 a vozy budou dodány zákazníkům v polovině března 2012.


Autor: editor
Vloženo: 30.1.12

JAK VYBRAT BEZPEČNOU AUTOSEDAČKU

Cestování s dětmi autem je pro moderní maminku úplně běžné. Na nákupy, na výlety, později do školy či do školy, příležitost se najde skoro každý...
Celý článek

PEUGEOT 5008 V NOVÉM

Model Peugeot 5008 prošel generační obměnou a výsledkem je auto, které může mít v garáži menší či větší rodina. Dobrou službu ale prokáže...
Celý článek

O CACTUS SE NEPOPÍCHÁTE

Čím nás zaujal nový model Cactus? Způsobem, jakým chrání před drobnými nárazy. Dá se říci, že je to jediný „kaktus“, o který se...
Celý článek

BAREVNÁ RADOST Z ŘÍZENÍ

Usednete-li za volant „pomerančového“ Subaru XV, čeká vás trochu stylu, trochu barev, trochu města a trochu svobody. Víte už, do jaké barvy se...
Celý článek