Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 6.8.2020
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

FESTIVAL EVOLUTION LÁKÁ V ZÁŘÍ NA NOVINKY V OBLASTI ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Spojte příjemné s užitečným a vyrazte si nakoupit zdravé potraviny, ekologické produkty nebo přírodní kosmetiku na Festival Evolution. Užijete si zde nejen nákupy, ale navíc na vás čeká celá řada workshopů a seminářů se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj. Do diáře si proto poznamenejte termín 21. – 22. září a připište místo Výstaviště v Praze Holešovicích.

Třetí zářijový víkend tak najdete na jednom místě to nejlepší z nabídky kvalitních potravin a nápojů, certifikovaných bioproduktů, fair trade výrobků i ekologicky šetrného zboží. Široké zastoupení bude mít přírodní a bio kosmetika, ať už pro ošetřování pleti nebo pro její zkrášlení. Najdete zde širokou nabídku ekodrogerie zajišťující maximálně ekologický úklid a domácí práce nebo další pomůcky a vychytávky pro domácnost. Na své si přijdou také příznivci přírodních tkanin, biotextilu nebo zdravé obuvi a maminky zde najdou vše potřebné pro své ratolesti. Celkem se zde představí okolo 250 vystavovatelů, takže bude opravdu z čeho vybírat.

Těšit se můžete na ochutnávky, festivalové slevy i celou řadu novinek, jako například znovupoužitelné lahve a termoláhve, které najdete společně s dalšími produkty, které šetří životní prostředí, v sekci nazvané Eco World. K dostání zde bude také jediný 100 % extrakt z houby Reishi na českém trhu. Tato houba patří mezi nejstarší a nejznámější produkty tradiční asijské medicíny a pro své léčebné účinky se jí přezdívá „božská houba nesmrtelnosti“. Mnoho zajímavých informací o medicinálních houbách můžete potom získat na přednášce praktika čínské medicíny Milana Schirla.

Na přednášky i workshopy

Festival Evolution je vyhlášený také svou programovou nabídkou. Během dvou dnů se na pěti pódiích vystřídá okolo 120 vystupujících z řad koučů, psychologů, lékařů, ale také „praktiků“. Doporučujeme navštívit například přednášku, jak naše strava, emoce, spánek, fyzická aktivita ovlivňují to, jak se cítíme a jakým nemocem otevíráme dveře do svého života. Lékař funkční medicíny Jan Vojáček na svém semináři zase osvětlí, jakou roli hrají v našem životě hormony a proč jsou často příčinou toho, že nemůžeme zhubnout.

Nebudou chybět různé druhy sportovních a pohybových aktivit, celodenní tvořivé a zábavné dílničky a další programy pro děti. Odborníci a pedagogové se ve svých seminářích zaměří na aktuální témata od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či rozvoj talentu u dětí. O dětech se nebude jen mluvit, ale bude pro ně připraven bohatý program včetně hlídacího koutku. Společně si můžete odpočinout v relaxační zóně nebo si zajít na něco dobrého do food zóny. Zde najdete kromě klasické české street food kuchyně také veganské nebo vegetariánské dobroty, stejně jako nabídku pro ty, kteří se stravují bezlepkově.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.

GALERIE

GalerieGalerie
Galerie


Autor: editor
Vloženo: 2.9.19

PSÍ CHLUPY? NEMUSÍ BÝT PO CELÉM BYTĚ!

Váš psí miláček je vám nade vše, ale ty věčné problémy s chlupy po bytě, těch byste se docela ráda zbavila. Línání se zpravidla objevuje na jaře,...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek

MINT: PRAGUE FASHION MARKET 20

MINT: Prague Fashion Market oslaví své výročí na prestižní adrese v centru Prahy. Kampus Hybernská, to jsou úžasné multifunkční prostory vzdálené...
Celý článek