Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 23.9.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či nevhodná strava. Jak ale zvládnout náročné životní tempo a přitom si zachovat zdraví a krásu? I to se dozvíte na Festivalu Evolution, který proběhne o víkendu 22. – 24. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Festival Evolution se bude konat již po patnácté a opět bude zasvěcen zdravému životnímu stylu a osobnímu rozvoji. Během tří dnů se na výstavišti představí okolo 450 vystavovatelů z domova i zahraničí zastupující některou z těchto pěti oblastí: Bio styl, Zdraví, Eco World, Alternativa a Osobní rozvoj.

Na své si zde přijdete, když budete chtít vyrazit za inspirací či dobrým jídlem nebo za nákupy. Najdete zde vše od produktů zdravé výživy, potravin v bio kvalitě, přes přírodní kosmetiku až po ekologické produkty do domácnosti. Součástí festivalu je programová nabídka, v rámci které vystoupí téměř 200 účinkujících. Těšit se můžete na přednášky a semináře z oblasti zdraví, alternativy, osobního rozvoje, ale také na praktické workshopy, ukázkové lekce cvičení nebo konzultace, poradenství, kuchařská dema a chybět nebudou ani programy pro děti.

Přednášky, které si nenechat ujít

Vybrat jen pár přednášek, které by bylo škoda nechat bez povšimnutí, je docela oříšek. Ryze ženské téma si pro letošní ročník zvolil například Dr. Peter Jentschura, který na Festivalu Evolution vystoupí s přednáškou Úskalí látkové výměny v životě ženy. „Z hlediska zdraví a těla je žena konfrontována s různými problémy v dětství, během těhotenství, menopauzy a zejména ve stáří. Nicméně metabolismus ženy přináší obrovskou výhodu, protože má měsíční samočisticí mechanismus, který tělo zbavuje škodlivých látek. Tento mechanismus je však přerušován v určitých stadiích života, například během těhotenství nebo menopauzy. K udržení celoživotní vitality a atraktivity je vhodné posílit organismus pomocí zásadité péče o tělo a zásadotvorné regenerace,“ prozradil Dr. Peter Jentschura.

Hana Jánská, která se věnuje poradenství v oblasti přírodní medicíny, posluchačkám zase poradí, které bylinky jsou vhodné pro ženy. Ty se tak dozví, jaké bylinky jim mohou být nápomocné při menstruačních potížích, problémech s otěhotněním nebo potížích v menopauze. S Blankovou Milevovou si zase budete moci vyzkoušet Mohendžodáro, což je tajemné, ozdravné, zkrášlující a omlazující cvičení určené ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla, které pak posiluje a harmonizuje. A pokud se zajímáte o rostlinnou stravu, nepropásněte přednášku výživové poradkyně Pavly Široké.

Zavítat ale můžete i na přednášky věnující se osobnímu rozvoji nebo vyzkoušet trénink mozkové aktivity, který si pod názvem Frčí tvůj mozek na alfa vlnách? připravila fyzioterapeutka Eva Kolářová.

Na festival s sebou vezměte i děti. Připraven je pro ně zajímavý program, ale také hlídací koutek. Chybět nebude ani místnost pro přebalení nebo nakrmení nejmenších. Více informací najdete na stránkách www.festivalevolution.cz.

GALERIE

GalerieGalerie
Galerie


Autor: editor
Vloženo: 26.2.19

FESTIVAL EVOLUTION LÁKÁ V ZÁŘÍ NA NOVINKY V OBLASTI ZDRAVÉHO ŽIVOTNÍHO STYLU

Spojte příjemné s užitečným a vyrazte si nakoupit zdravé potraviny, ekologické produkty nebo přírodní kosmetiku na Festival Evolution. Užijete si...
Celý článek

HARFA ZAHAJUJE PRÁZDNINY BRITSKÝM HUMOREM

Letos se už posedmé otevírá v pražském Obchodním centru Galerie Harfa na střeše divadelní scéna. Zahajuje už 1. července a o dva dny později se...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek