Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 26.5.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

ZÁŘÍ JE IDEÁLNÍ PRO NÁVRAT KE ZDRAVÉMU ŽIVOTNÍMU STYLU. FESTIVAL EVOLUTION VÁM V TOM POMŮŽE.

Možná už vyhlížíte konec léta a těšíte se, až pošlete své školáky opět do lavic, protože vymýšlení prázdninového programu je kapitola sama o sobě. Ovšem v září teprve začne ten pravý kolotoč. Je proto dobré si během tohoto náročného období udělat čas sama na sebe. Tím správným místem, kde můžete načerpat inspiraci, na chvíli se zastavit, ale také skvěle a zdravě nakoupit, bude o víkendu 22. – 23. září Výstaviště v Praze Holešovicích, kde se bude konat podzimní Festival Evolution.

Někdo si dává předsevzetí 1. ledna, ale je spousta lidí, kteří mají chuť něco ve svém životě změnit právě začátkem září. Po línějším létě, kdy občas popustíme uzdu svému režimu, je právě září ideálním obdobím vrátit se zpátky do tempa, které nám vyhovuje a kde se cítíme dobře. Pokud navíc máte blízko ke zdravému životnímu stylu, neměl by vám koncem září uniknout Festival Evolution. Ten dvakrát ročně láká všechny, kteří žijí zdravě, a není jim lhostejné prostředí, kterým jsou obklopeni.

Je čas na pořádné nákupy

Podle nejrůznějších výzkumů prý ženy myslí na nakupování častěji než na sex. To sice nelze nijak potvrdit, ale určitě je pravdou, že ženy nakupují mnohem častěji než muži. A není se čemu divit, když většinou mají na starost celou domácnost. Většina žen také uvádí, že nákup je pro ně i druh relaxace. Pokud i vy patříte k těm, kteří nakupování milují, na Festivalu Evolution si přijdete na své a navíc ušetříte díky výhodným festivalovým slevám svou peněženku.

Na festivalu se představí více než 200 českých i zahraničních vystavovatelů s produkty a službami zaměřenými na bio styl, eko trendy, zdravý život a osobní rozvoj. Díky tomu budete mít možnost poznat výrobky, na které byste v běžné prodejní síti jen těžko narazili. Těšit se můžete nejen na kvalitní potraviny s certifikáty bio, fair trade nebo vhodné pro vyznavače raw, veggie a vegan stravy, ale také na přírodní kosmetiku, eko drogerii, bio textil a potřeby pro děti. Vše navíc můžete na místě otestovat nebo ochutnat. Pokud se zajímáte o zdravé vaření, můžete navštívit některý z kulinářských workshopů nebo zavítat do food zóny.

Zdraví až na prvním místě

Festival Evolution však není jen o nákupech, ale také o inspiraci. O tu nebude nouze během přednášek, seminářů a praktických workshopů se zaměřením nejen na zdraví, ale také na osobní rozvoj. Vybírat bude z čeho, program souběžně probíhá v pěti sálech a během dvou dnů se zde představí více než stovka vystupujících z řad lékařů, lektorů, praktiků, koučů a psychologů. Chybět nebudou ani celodenní programy pro děti nebo rady rodičům, jak na výchovu. Vyčistit si mysl a protáhnout tělo po celém dni budete moci na volných lekcích jógy, meditace nebo masážích. Seznámit se můžete i s unikátní duchovní cestou a systémem rozvoje těla a mysli Falun Gong.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů a podrobného rozpisu programu najdete na www.festivalevolution.cz.


Autor: editor
Vloženo: 27.8.18

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či...
Celý článek

HARFA ZAHAJUJE PRÁZDNINY BRITSKÝM HUMOREM

Letos se už posedmé otevírá v pražském Obchodním centru Galerie Harfa na střeše divadelní scéna. Zahajuje už 1. července a o dva dny později se...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek