Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 18.5.2024
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

NA PODZIMNÍM FESTIVALU EVOLUTION NAČERPÁTE INSPIRACI A JEŠTĚ NAKOUPÍTE BEZ VÝČITEK

Máte pocit, že se potřebujete znovu nadechnout, nabrat energii nebo inspiraci, ale přesto dobře víte, co chcete od života? V tom případě si nenechte ujít podzimní Festival Evolution, kde pod jednou střechou najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem a osobním rozvojem. Festival se bude konat o víkendu 23. – 24. září na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Během dvou dnů si zde můžete užít nákupy, ochutnávky skvělého jídla, prezentace kosmetiky nebo jen navštívit některý z festivalových programů pro celou rodinu. A že bude opravdu z čeho vybírat.

Své služby a produkty zde představí více než 200 českých i zahraničních vystavovatelů. Na žádném jiném místě nenajdete tak širokou nabídku kvalitních potravin a nápojů, certifikovaných bioproduktů, fair trade výrobků a ekologicky šetrného zboží jako právě na Festivalu Evolution.

Mezi vystavovateli budou i specialisté na veganskou, vegetariánskou nebo bezlepkovou stravu, producenti zdravých potravin, rodinné firmy a farmy. Připravena je rozsáhlá food zóna, ve které můžete ochutnat nabídku z tradiční kuchyně i ze specialit různých stravovacích směrů. Posezení si vyberete buď ve vnitřním prostoru, nebo venku pod širým nebem. Těšit se můžete i na demo ukázky přípravy nápojů a jídel pro nejrůznější výživové směry.

Vše, co ženy zajímá na jednom místě

Kdy jste si udělala naposledy čas sama na sebe? Už ani nevíte? Tak to je nejvyšší čas to napravit. Na festivalu můžete totiž vyzkoušet výjimečnou dekorativní kosmetiku 100% PURE®. Tato čistě přírodní dekorativní kosmetika je jediná dekorativní kosmetika na světě vyrobená z barevných pigmentů z ovoce a zeleniny. Pokud máte zájem o individuální líčení profesionální vizážistkou, které je zdarma a zabere vám půlhodiny, tak si už nyní můžete poslat rezervaci na email makeup@100percentpure.cz.

Pokud se potýkáte s problémem vypadávání vlasů, doporučujeme nenechat si ujít sobotní přednášku odborníka na problematiku vlasů a autora knihy Přírodní pomoc při vypadávání vlasů. Gianni Coria ze Švýcarska spojil ajurvédu s nejnovějším vědeckým výzkumem a vytvořil úspěšný koncept péče a vitalizace vlasů na čistě přírodní bázi. Na své přednášce vám poradí, jak se o vlasy správně starat, aby byly vždy krásné a zdravé.

Věděly jste, že ne všem tukům je potřeba se vyhýbat? Některé totiž nejen že neškodí, ale i prospívají. Mnohé mastné kyseliny podporují hubnutí, omlazení pleti, jiné zlepšují paměť a další působí antidepresivně. Různé mastné kyseliny mají v těle rozličné efekty. Když znáte jejich vlastnosti, máte možnost využít jejich působení ve prospěch svého zdraví. Které to jsou, a ve kterých potravinách se skrývají, prozradí ve své přednášce dr. Barbara Miller, výživová specialistka z Německa.

Na festivalu můžete navštívit také nejrůznější specializované stánky jednotlivých vystavovatelů, se kterými se běžně nesetkáváte. Pokud byste se rády dozvěděly více například o možnostech menstruační hygieny a ryze ženských tématech, tak si zajděte na expozici firmy Kalíšek.cz. Zaručujeme vám, že jejich nabídka překvapí nejednu ženu…

Jak myslíme, tak žijeme

Na Festivalu Evolution můžete vyzkoušet mimo jiné také princip myšlení založený na vědomé změně uvažování a zvládnutí své mysli. Cítit vnitřní štěstí, spokojenost a svobodu může každý z nás. Jde o naši volbu, zda se rozhodneme zvládnout svoji mysl – u myšlenky vše začíná. Jak myslíme, tak se cítíme. Svobodné a vědomé myšlení je umění, které nevyžaduje speciální talent, je tu pro všechny a nepodléhá soutěži ani konkurenci. Pojďte se společně s Radanou Makariusovou naučit, jak se cítit příjemně a spokojeně.

Osahat, ochutnat i přivonět

Na pěti programových pódiích se představí více než 100 spíkrů, lektorů, učitelů i „praktiků“. Obě sekce, prezentační i programová, jsou neoddělitelné a vzájemně se podporují – o čem se v rámci programu bude mluvit, to je možné si rovnou vyzkoušet, osahat, ochutnat nebo si přivonět.

Kromě zástupců konvenční, alternativní či celostní medicíny budou na festivalu zastoupeni profesionálové z oboru kosmetiky, renomovaní koučové poradí, jak naplno využít svůj potenciál, psychologové a odborníci se podívají na naše vztahy a pedagogové představí nejnovější trendy vzdělávání pro děti i dospělé, chybět nebudou ani lektoři pohybových aktivit a hudební či taneční vystoupení. Hlavním hudebním hostem podzimního festivalu bude Vojta Dyk s B-Side bandem.

Děti vítány

Všechno, co jste kdy chtěly vědět o mateřství a rodičovství, ale bály jste se zeptat, vám prozradí sestava expertů; lékaři, pedagogové a další odborníci se zaměří na aktuální témata od porodních témat přes správnou výživu, péči o dětské zdraví až po inovativní možnosti vzdělávání či rozvoj talentu u dětí.

Na Festivalu Evolution vystoupí také známý kouč a mentor Jan Mühlfeit, který zde představí ukázku úspěšného programu Odemykání dětského potenciálu, který ocení jak rodiče, tak i jejich děti.

Chybět zde nebudou ani poradny z různých oborů, zajímavé budou také workshopy, které představí různé metody osobního rozvoje a vzdělávání, nebo celodenní dílničky pro děti i dospělé.

Kompletní festivalovou nabídku a doprovodný program najdete na webu www.evolution.cz nebo sledujte www.facebook.com/eso.bio.eco.

GALERIE

Galerie


Autor: editor
Vloženo: 29.8.17

PSÍ CHLUPY? NEMUSÍ BÝT PO CELÉM BYTĚ!

Váš psí miláček je vám nade vše, ale ty věčné problémy s chlupy po bytě, těch byste se docela ráda zbavila. Línání se zpravidla objevuje na jaře,...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek

MINT: PRAGUE FASHION MARKET 20

MINT: Prague Fashion Market oslaví své výročí na prestižní adrese v centru Prahy. Kampus Hybernská, to jsou úžasné multifunkční prostory vzdálené...
Celý článek

JAK BÝT KRÁSNÁ NA FOTKÁCH?

Na to, abyste vypadala na fotkách skvěle, nepotřebujete speciální filtry ani úpravy v počítači. Se správným líčením vás objektiv nezaskočí v žádné...
Celý článek