Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 21.8.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

NAKUPUJTE CHYTŘE - S PEPA.CZ!

Jde o poměrně mladý, ale o to rychleji se rozvíjející slevový portál. Na našem trhu se pohybuje teprve druhým rokem, ale už o sobě dal poměrně výrazně vědět – aktuálně se již pohybuje mezi 5 největšími portály tohoto typu u nás. V následujícím článku vám poradíme, za co lze u Pepy nejvíce ušetřit.

O krátké historii projektu

Začátkem roku 2011 se Pepa na našem trhu teprve zabydloval a nabízel zboží a služby, které lze na portálech podobného typu běžně sehnat. Mezeru na trhu potom spatřil především v nabídkách cestování – wellness a romantických víkendů. Na ně se tedy zaměřil v následujícím roce 2012 a právě ty mu vynesly větší zisky a všeobecné povědomí o značce.

obrazek

V roce 2013 se chystá Pepa.cz dále nabízet především levné pobyty v Čechách i v zahraničí, a také rozšířit sortiment nabízeného zboží na méně všední artikly pro slevové portály (jako jsou stavebniny nebo potřeby pro zahradu).

Čím je projekt jedinečný?

Aktivně se věnuje charitě – v rámci každého nákupu si mohou klienti zvolit, zda budou chtít přispět na opuštěné psy nebo dětský domov Pepa. O zvolenou částku se potom navýší cena nákupu.

Všechny slevové poukazy jsou pojištěny společností AXA, a nehrozí proto problémy, které se v minulosti vyskytly u jiných slev.

Klientský věrnostní program – jak funguje?

Pro účast v tomto programu je třeba se registrovat a před každým nákupem přihlásit ke svému účtu. Každý nákup je ohodnocen určitým počtem tzv. kreditů – takže pokud nakoupíte například za 1000,– Kč, přibude vám na účtu zhruba 20 kreditů. Ty potom můžete využít jako peníze v poměru 1 kredit: 1,– Kč, takže pokud máte nasbírány třeba dvě stovky kreditů, můžete si vybrat drobnost v této hodnotě zdarma.

Na čem lze opravdu ušetřit?

Pravidelně lze najít různé výprodejové akce, například nyní probíhá výprodej zimního oblečení Envy. Velmi výhodné slevy bývají na různé drobnosti – jako je skládací sportovní láhev nebo kapesní alkohol tester. Zdaleka nejvýhodněji ale vycházejí nejrůznější wellness pobyty pro dva, zde se sleva opravdu pohybuje až okolo 50 %.


Autor: editor
Vloženo: 2.4.13

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či...
Celý článek

HARFA ZAHAJUJE PRÁZDNINY BRITSKÝM HUMOREM

Letos se už posedmé otevírá v pražském Obchodním centru Galerie Harfa na střeše divadelní scéna. Zahajuje už 1. července a o dva dny později se...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek