Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 2.12.2021
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

NAKUPUJTE CHYTŘE - S PEPA.CZ!

Jde o poměrně mladý, ale o to rychleji se rozvíjející slevový portál. Na našem trhu se pohybuje teprve druhým rokem, ale už o sobě dal poměrně výrazně vědět – aktuálně se již pohybuje mezi 5 největšími portály tohoto typu u nás. V následujícím článku vám poradíme, za co lze u Pepy nejvíce ušetřit.

O krátké historii projektu

Začátkem roku 2011 se Pepa na našem trhu teprve zabydloval a nabízel zboží a služby, které lze na portálech podobného typu běžně sehnat. Mezeru na trhu potom spatřil především v nabídkách cestování – wellness a romantických víkendů. Na ně se tedy zaměřil v následujícím roce 2012 a právě ty mu vynesly větší zisky a všeobecné povědomí o značce.

obrazek

V roce 2013 se chystá Pepa.cz dále nabízet především levné pobyty v Čechách i v zahraničí, a také rozšířit sortiment nabízeného zboží na méně všední artikly pro slevové portály (jako jsou stavebniny nebo potřeby pro zahradu).

Čím je projekt jedinečný?

Aktivně se věnuje charitě – v rámci každého nákupu si mohou klienti zvolit, zda budou chtít přispět na opuštěné psy nebo dětský domov Pepa. O zvolenou částku se potom navýší cena nákupu.

Všechny slevové poukazy jsou pojištěny společností AXA, a nehrozí proto problémy, které se v minulosti vyskytly u jiných slev.

Klientský věrnostní program – jak funguje?

Pro účast v tomto programu je třeba se registrovat a před každým nákupem přihlásit ke svému účtu. Každý nákup je ohodnocen určitým počtem tzv. kreditů – takže pokud nakoupíte například za 1000,– Kč, přibude vám na účtu zhruba 20 kreditů. Ty potom můžete využít jako peníze v poměru 1 kredit: 1,– Kč, takže pokud máte nasbírány třeba dvě stovky kreditů, můžete si vybrat drobnost v této hodnotě zdarma.

Na čem lze opravdu ušetřit?

Pravidelně lze najít různé výprodejové akce, například nyní probíhá výprodej zimního oblečení Envy. Velmi výhodné slevy bývají na různé drobnosti – jako je skládací sportovní láhev nebo kapesní alkohol tester. Zdaleka nejvýhodněji ale vycházejí nejrůznější wellness pobyty pro dva, zde se sleva opravdu pohybuje až okolo 50 %.


Autor: editor
Vloženo: 2.4.13

PSÍ CHLUPY? NEMUSÍ BÝT PO CELÉM BYTĚ!

Váš psí miláček je vám nade vše, ale ty věčné problémy s chlupy po bytě, těch byste se docela ráda zbavila. Línání se zpravidla objevuje na jaře,...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek

MINT: PRAGUE FASHION MARKET 20

MINT: Prague Fashion Market oslaví své výročí na prestižní adrese v centru Prahy. Kampus Hybernská, to jsou úžasné multifunkční prostory vzdálené...
Celý článek

JAK BÝT KRÁSNÁ NA FOTKÁCH?

Na to, abyste vypadala na fotkách skvěle, nepotřebujete speciální filtry ani úpravy v počítači. Se správným líčením vás objektiv nezaskočí v žádné...
Celý článek