Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 27.1.2022
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

TIPY NA KRÁSNOU LETNÍ DOVOLENOU

Léto se kvapem blíží a je na čase začít vybírat destinaci, kde strávíte svou dovolenou! Vydejte se letos poznávat kouzla cizích zemí. Cestovat lze dnes i s velmi nízkými náklady. Přinášíme vám tipy na místa, která stojí za to navštívit!

Romantické jaro v Paříži

Klasika, která vás nadchne! Paříž všem s láskou otevírá svou náruč. Navíc četné a běžně dostupné slevy pobyt ještě více zpřístupňují. Zhlédněte se v kráse Eiffelovy věže, Vítězného oblouku a Champs-Élysée. Skutečného ducha Paříže však najdete mimo turistické trasy. Usaďte se v nějaké drobné kavárně, nebo bistru a užívejte si atmosféru pravého francouzského života.

Vzhůru do hor

Neláká vás hluk velkoměsta? Toužíte po čerstvém vzduchu a krásné přírodě? Vydejte se do hor. Vysoké i Nízké Tatry na Slovensku vás dostanou! Vychutnejte si bez zábran slovenskou pohostinnost, není problém zde sehnat komfortní a přesto levné ubytování.

obrazek

Kam se určitě podívat?

Klasikou je Gerlachovský a Lomnický štít. Ale pozor! Na Gerlachovský štít se dostanete jen v doprovodu horského vůdce. Za absolvování stojí i túra k vodopádu Skok, nebo návštěva Hviezdoslavova vodopádu, jednoho z nejkrásnějších ledovcových vodopádů.

Odpočinek u moře

Zrelaxujte svou mysl a nachytejte trochu bronzu na břehu moře! Již dávno neplatí, že za takový pobyt musíte utratit horentní sumu. Stačí si projít nabízené slevy, pobyty u moře seženete takřka za hubičku.

Nepoznané Chorvatsko

Chorvatsko nejsou jen přelidněné pláže, kam ročně vyráží tisíce Čechů. Nabízí vám mnohem víc! Vydejte se jen kousek do vnitrozemí a před vámi se vynoří famózní scenérie. Plitvická jezera, místo, kde se natáčely příběhy Vinnetoua a Old Shatterhanda, jsou toho důkazem. Ani milovníci historie nepřijdou zkrátka – Dubrovník, Zadar, nebo Split jsou města plná historie a krásné architektury.


Autor: editor
Vloženo: 17.4.12

PSÍ CHLUPY? NEMUSÍ BÝT PO CELÉM BYTĚ!

Váš psí miláček je vám nade vše, ale ty věčné problémy s chlupy po bytě, těch byste se docela ráda zbavila. Línání se zpravidla objevuje na jaře,...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek

MINT: PRAGUE FASHION MARKET 20

MINT: Prague Fashion Market oslaví své výročí na prestižní adrese v centru Prahy. Kampus Hybernská, to jsou úžasné multifunkční prostory vzdálené...
Celý článek

JAK BÝT KRÁSNÁ NA FOTKÁCH?

Na to, abyste vypadala na fotkách skvěle, nepotřebujete speciální filtry ani úpravy v počítači. Se správným líčením vás objektiv nezaskočí v žádné...
Celý článek