Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 21.8.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

TIPY NA KRÁSNOU LETNÍ DOVOLENOU

Léto se kvapem blíží a je na čase začít vybírat destinaci, kde strávíte svou dovolenou! Vydejte se letos poznávat kouzla cizích zemí. Cestovat lze dnes i s velmi nízkými náklady. Přinášíme vám tipy na místa, která stojí za to navštívit!

Romantické jaro v Paříži

Klasika, která vás nadchne! Paříž všem s láskou otevírá svou náruč. Navíc četné a běžně dostupné slevy pobyt ještě více zpřístupňují. Zhlédněte se v kráse Eiffelovy věže, Vítězného oblouku a Champs-Élysée. Skutečného ducha Paříže však najdete mimo turistické trasy. Usaďte se v nějaké drobné kavárně, nebo bistru a užívejte si atmosféru pravého francouzského života.

Vzhůru do hor

Neláká vás hluk velkoměsta? Toužíte po čerstvém vzduchu a krásné přírodě? Vydejte se do hor. Vysoké i Nízké Tatry na Slovensku vás dostanou! Vychutnejte si bez zábran slovenskou pohostinnost, není problém zde sehnat komfortní a přesto levné ubytování.

obrazek

Kam se určitě podívat?

Klasikou je Gerlachovský a Lomnický štít. Ale pozor! Na Gerlachovský štít se dostanete jen v doprovodu horského vůdce. Za absolvování stojí i túra k vodopádu Skok, nebo návštěva Hviezdoslavova vodopádu, jednoho z nejkrásnějších ledovcových vodopádů.

Odpočinek u moře

Zrelaxujte svou mysl a nachytejte trochu bronzu na břehu moře! Již dávno neplatí, že za takový pobyt musíte utratit horentní sumu. Stačí si projít nabízené slevy, pobyty u moře seženete takřka za hubičku.

Nepoznané Chorvatsko

Chorvatsko nejsou jen přelidněné pláže, kam ročně vyráží tisíce Čechů. Nabízí vám mnohem víc! Vydejte se jen kousek do vnitrozemí a před vámi se vynoří famózní scenérie. Plitvická jezera, místo, kde se natáčely příběhy Vinnetoua a Old Shatterhanda, jsou toho důkazem. Ani milovníci historie nepřijdou zkrátka – Dubrovník, Zadar, nebo Split jsou města plná historie a krásné architektury.


Autor: editor
Vloženo: 17.4.12

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či...
Celý článek

HARFA ZAHAJUJE PRÁZDNINY BRITSKÝM HUMOREM

Letos se už posedmé otevírá v pražském Obchodním centru Galerie Harfa na střeše divadelní scéna. Zahajuje už 1. července a o dva dny později se...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek