Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 8.12.2023
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

JAK NA ŠTÍHLOU A KRÁSNOU POSTAVU

Jen vykouklo slunce, už cítíme ve vzduchu jaro a zimní kabáty a huňaté svetry uklízíme na dno skříně. S ubývajícími vrstvami oblečení ale zjišťujeme, jaké škody na nás zanechalo zimní lenošení a mlsání. Není však třeba propadat panice! Dostat své tělo do formy není až takový problém.

Zhubněte napořád

Při snaze shodit dolů přebytečná kila se neodhodlávejte k nesmyslnému hladovění. Raději si jen správně upravte jídelníček, vypusťte sladké a dopřejte si dostatek pohybu.

Jezte často, ale menší porce. Pro ošálení mysli si připravujte jídlo na menší talířky – opticky to vypadá jako docela běžná porce. Večeře ať je lehká a pár hodin před spaním už nejezte vůbec. Tělo se v noci potřebuje věnovat regeneraci organismu, nikoli trávení kalorické večeře.

K výkonnějšímu metabolismu a rychlejšímu spalování tuků vám dopomohou i přípravky na hubnutí na přírodní bázi. Nikdy ale nečekejte, že celou práci udělají za vás.

obrazek

Krásná do plavek

Žádná přebytečná kila nemáte, ale přesto nejste se svou postavou zcela spokojena? Chtěla byste zpevnit kontury a vyhladit pokožku? I na formování postavy existuje pár osvědčených rad.

Hodně pijte

Nikdy nezapomínejte dodržovat pitný režim! Dostatečně hydratovaná pokožka je pružnější a zdravější.

Ačkoliv milujete horkou sprchu, pusťte si alespoň na chvíli místo teplé vody studenou. Střídání teplot usnadní prokrvení pokožky a ta získá zpátky svou ztracenou pevnost.

obrazek

Pro hladkou pokožku bez dolíčků

Noční můrou mnoha žen je celulitida. Nevyhýbá se ani štíhlým dívkám a boj s ní někdy připomíná boj s větrnými mlýny. Ale není třeba vše předem vzdávat!

Celulitida si příliš nerozumí s vodou, proto hodně pijte. A snažte se sportovat. Skvělé výsledky přináší plavání a cvičení ve vodě. Vyzkoušejte si například vodní aerobik! Své snažení můžete podpořit i přípravky proti celulitidě, nejlépe z přírodních produktů.

Mějte ráda své tělo a pečujte o něj tak, jak si zaslouží!


Autor: editor
Vloženo: 10.4.12

PŘÍČINOU BOLESTI ZAD MŮŽE BÝT I SEZENÍ S NOHOU PŘES NOHU

Sezení s nohou přes nohu může být závažným prohřeškem proti etiketě, zvlášť když se pohybujete ve společnosti velmi významných lidí. Kromě toho, že...
Celý článek

JAKÝ JE PŘÍBĚH VAŠÍ SNÍDANĚ?

Snídaně je základem naší fyzické i duševní kondice, měla by totiž dodat přibližně čtvrtinu denní potřeby energie. Nestíháte ji? Snídaně se dá...
Celý článek

CO JSOU SUPERPOTRAVINY, RAW FOOD NEBO SMOOTHIES?

Všude se dnes mluví o superpotravinách. Víte, co to vlastně je? A proč nám může prospět raw food? Nebo jak si připravíme smoothies? Více se dozvíte...
Celý článek

BYLINKOVÁ ZAHRÁDKA

Sehnat čerstvé bylinky dnes není velký problém, prodávají se v květináčích i ve svazcích. Nejčerstvější přísun kuchyňských bylinek vám ale zajistí...
Celý článek