Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 21.8.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

SOBOTA NECHCE DO PENZE

Ač je herec a komik Luděk Sobota (66) ve věku, kdy by si mohl nazout papuče a válet se od rána do večera v posteli, na nic podobného nemyslí.

„Je mi šestašedesát a to není pro chlapa přece žádný věk. Kdybych přestal psát a vystupovat, tak ztrouchnivím. Mezi výminkáře mě, prosím, rozhodně nehoňte, na to mám času dost,“ řekl Sobota.

V současné době je v domácím ošetřování. „Skočil na mě nějaký bacil, když jsme s manželkou byli minulý týden trénovat tenis. Už se to ale pozvolna lepší, dostávám barvu, náladu a chuť do práce,“ vysvětlil.

Životní partnerka Adriena dodala, že Luděk má vyoperované mandle, takže je náchylnější něco chytit. A toho zřejmě využil i „zlý a agresivní virus“ potulující se po kurtu.

„No, potuluju se po bytě, ale nelenoším. Od září bychom měli otevřít Směšné divadlo, které kdysi sídlilo na Pavláku, ale stěhujeme ho do bývalého kina Ilusion na Vinohradské,“ sdělil Sobota pár podrobností.

Zmíněnou scénu zdědí po Pavlu Trávníčkovi, kterému se příliš nedařilo. „My si věříme, že diváky do hlediště přitáhneme. Na Pavláku jsme neměli problémy, tak věřím, že nebudou ani tady,“ uzavřel herec a komik s tím, že nepůjde o klasické divadlo, ale o kabaret.


Autor: Text a foto Korzo
Vloženo: 22.4.10

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či...
Celý článek

HARFA ZAHAJUJE PRÁZDNINY BRITSKÝM HUMOREM

Letos se už posedmé otevírá v pražském Obchodním centru Galerie Harfa na střeše divadelní scéna. Zahajuje už 1. července a o dva dny později se...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek