Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 8.12.2023
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

VIGNEROVÁ JE OPĚT VE HŘE O MISS WORLD

V pátek 6. listopadu, jen deset dní po finále Miss ČR 2009, odletěla vítězka z Havířova Aneta Vignerová (21) na prestižní soutěž krásy Miss World. Po dvou krátkých zastávkách v Londýně a Abu Dhabi se dívky konečně přesunuly do Johannesburgu.

Miss ČR Vignerová ale hned po příletu do Jihoafrické republiky onemocněla.

„Když jsme se přemísťovaly letadlem do Johannesburgu, trvalo to osm hodin. Už od rána mi nebylo dobře, takže cesta pro mě byla dost náročná,“ svěřila se Aneta.

Let modelce vůbec neprospěl. Ihned po přistání ulehla s chřipkou. „Jen co jsme přiletěly, jsem si šla lehnout. Navštívil mě doktor a dal mi nějaká antibiotika. Byla jsem hrozně vyčerpaná a bolely mě všechny svaly v těle. Bylo to hrozné,“ postěžovala si kráska.

Kvůli nemoci nemohla Aneta ani odletět s děvčaty na sportovní finále do sousedního města. „Doktor mi to zakázal, že by to bylo ještě horší,“ řekla modelka.

V současné době se Anetin stav už výrazně zlepšil. Zúčastnila se soutěže Miss Talent, kde zazpívala před porotou svůj šanson. Spolu s dalšími finalistkami teď cestuje po Jihoafrické republice a připravuje se na finále.

To proběhne 12. prosince v Johannesburgu. Zúčastní se ho celkem 120 soutěžících dívek. Naši Anetu přijede podpořit prezidentka soutěže Miss ČR a také vítězka Miss World 2006 Taťána Kuchařová.


Autor: Text a foto Korzo
Vloženo: 27.11.09

PSÍ CHLUPY? NEMUSÍ BÝT PO CELÉM BYTĚ!

Váš psí miláček je vám nade vše, ale ty věčné problémy s chlupy po bytě, těch byste se docela ráda zbavila. Línání se zpravidla objevuje na jaře,...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek

MINT: PRAGUE FASHION MARKET 20

MINT: Prague Fashion Market oslaví své výročí na prestižní adrese v centru Prahy. Kampus Hybernská, to jsou úžasné multifunkční prostory vzdálené...
Celý článek

JAK BÝT KRÁSNÁ NA FOTKÁCH?

Na to, abyste vypadala na fotkách skvěle, nepotřebujete speciální filtry ani úpravy v počítači. Se správným líčením vás objektiv nezaskočí v žádné...
Celý článek