Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 21.8.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

VIGNEROVÁ JE OPĚT VE HŘE O MISS WORLD

V pátek 6. listopadu, jen deset dní po finále Miss ČR 2009, odletěla vítězka z Havířova Aneta Vignerová (21) na prestižní soutěž krásy Miss World. Po dvou krátkých zastávkách v Londýně a Abu Dhabi se dívky konečně přesunuly do Johannesburgu.

Miss ČR Vignerová ale hned po příletu do Jihoafrické republiky onemocněla.

„Když jsme se přemísťovaly letadlem do Johannesburgu, trvalo to osm hodin. Už od rána mi nebylo dobře, takže cesta pro mě byla dost náročná,“ svěřila se Aneta.

Let modelce vůbec neprospěl. Ihned po přistání ulehla s chřipkou. „Jen co jsme přiletěly, jsem si šla lehnout. Navštívil mě doktor a dal mi nějaká antibiotika. Byla jsem hrozně vyčerpaná a bolely mě všechny svaly v těle. Bylo to hrozné,“ postěžovala si kráska.

Kvůli nemoci nemohla Aneta ani odletět s děvčaty na sportovní finále do sousedního města. „Doktor mi to zakázal, že by to bylo ještě horší,“ řekla modelka.

V současné době se Anetin stav už výrazně zlepšil. Zúčastnila se soutěže Miss Talent, kde zazpívala před porotou svůj šanson. Spolu s dalšími finalistkami teď cestuje po Jihoafrické republice a připravuje se na finále.

To proběhne 12. prosince v Johannesburgu. Zúčastní se ho celkem 120 soutěžících dívek. Naši Anetu přijede podpořit prezidentka soutěže Miss ČR a také vítězka Miss World 2006 Taťána Kuchařová.


Autor: Text a foto Korzo
Vloženo: 27.11.09

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či...
Celý článek

HARFA ZAHAJUJE PRÁZDNINY BRITSKÝM HUMOREM

Letos se už posedmé otevírá v pražském Obchodním centru Galerie Harfa na střeše divadelní scéna. Zahajuje už 1. července a o dva dny později se...
Celý článek

PŘÍBĚH ZTRACENÉ HOLČIČKY

Rozvody, rozchody, stěhování, hádky, odmlčení, žaloby, únosy, úmrtí, úspěchy, propady, staré účty, nové naděje, sliby a jejich porušování – to...
Celý článek

OSLAVTE DEN SV. PATRIKA IRSKOU TRADICÍ

Irové oslavují den svatého Patrika několikadenním festivalem, který započne 17. března, datem které symbolizuje Patrikovo úmrtí. Věděli jste však,...
Celý článek