Facebook
HLEDÁNÍ               DNES JE 20.8.2019
ZAREGISTRUJTE SE    |    ZAPOMNĚLA JSTE HESLO ?

JMÉNO         HESLO  

DÍKY REGISTRACI ZÍSKÁTE MOŽNOST PŘISPÍVAT DO DISKUZÍ A POKLÁDAT OTÁZKY V PORADNÁCH
Elektronické Miminko zakoupíte zde
Elektronické Auto4drive zakoupíte zde

JAK DOCÍLIT FYZICKÉ I DUŠEVNÍ POHODY? ODPOVĚĎ NABÍZÍ FESTIVAL EVOLUTION

Zná to každá žena. Občas se prostě necítíme ve své kůži a ve většině případů za to můžou hormony, přemíra stresu nebo jen nedostatek spánku či...
Celý článek

TRIKY PROFESIONÁLŮ PŘI LÍČENÍ

Vizážisté moc dobře vědí, jak z nás udělat krásnější stvoření.

Plnější ústa, větší oči a nádherné dlouhé řasy už pro vás nemusejí být tabu. Nakoukli jsme odborníkům pod pokličku a přinášíme ty nejzajímavější tipy a rady.

Barevné hrátky pro krásné oči

Světlá a tmavá zvětšuje

U zapadlých očních víček pomůže opravdu jednoduchý trik – na horní víčko až pod obočí naneste základní světlou barvu, např. vanilkovou nebo bílou. Do záhybu potom naneste tmavší barevný tón a jemně rozetřete doztracena. Oči pak budou vypadat větší. Tip profesionálů: Použijte prodlužující řasenku a řasy horního víčka naličte i seshora. Oči napůl přivřete a opatrně přejeďte kartáčkem. Postačí jedna vrstva.

Bdělé triky pro unavený pohled

Rozjasňovač naneste štětečkem těsně pod obočí a také do vnitřního koutku oka směrem ven pod spodní víčko. Poklepáváním konečky prstů korektor zlehka rozetřete do ztracena. Oči tak budou působit bděleji a svěže. Tip profesionálů: Do vnitřní části spodního víčka udělejte linku světlou kajalovou tužkou. To oči ještě více rozsvítí.

Nádherně dokonalé kontury

Široký obličej zeštíhlí růž

Máte příliš kulatý obličej? Vizážisté radí použít tvářenku, pomocí které ho můžete opticky natáhnout. Pod lícní kosti naneste šikmo tmavší odstín tvářenky a směrem nahoru ke spánkům ji rozetřete doztracena. Tip profesionálů: Čelo a tváře po stranách zmatněte hnědým pudrem. To dodá obličeji výraznější rysy. Pudr důkladně rozetřete až k linii vlasů.

Svěžest a plnost

U úzkého obličeje s výraznými konturami naneste přímo na lícní kosti růžovou tvářenku. Vytvoří to dojem plnosti a mladistvé svěžesti. Tip profesionálů: Na nanášení pudrové tvářenky používejte výhradně štětec na to určený. Usnadňuje aplikaci a výsledek působí přirozeně.

Mladistvá napnutá pleť

High-tech krémy vyplní jemné vrásky

Při prvních vráskách profesionálové radí sáhnout po účinné „tajné zbrani“ – krémech s vyplňujícím efektem. Ty vyplní vrásky zevnitř a tím zmírní jejich viditelnost. Navíc zázračný vitamin C, který je v těchto krémech obsažený, pleť napne a kyselina hyalurunová (také bývá součástí těchto krémů) jí dodá vlhkost.

Dobrý make-up s rozjasňujícím efektem

Nechybí v kufříků žádného profesionálního vizážisty: make-up s třpytivými částečkami, který krásně změkčuje a opticky vyhlazuje pokožku obličeje.

Plné a svůdné rty

Pro plná ústa

Nad horním obloukem rtů naznačte lehkým tahem kontury měkkou bílou kajalovou tužkou. Zbytek kontury dokreslete tužkou v odstínu rtěnky. Po rtěnce na rty naneste ještě vrstvu lesku. Tip profesionálů: Absolutně tajný tip hollywoodských hvězd zní – vnější koutky úst jsou výrazněji vymalované barevnou tužkou. Uprostřed rtů je navíc tečka rtěnkou světlé barvy, která jim dodá na objemu.

Dokonalé kontury

Aby se rtěnka nerozmazala nebo neusadila v drobných vráskách, před nanášením barvy použijte fixační základ na rty. Tip profesionálů: Momentálně letí nejvíce výrazná pudrová růžová a do hry se vrací i korálové a oranžové barvy rtěnek.

Omlazovací triky

Úsporně s make-upem Make-up a hrubý nános pudru bohužel vždycky zdůraznil drobné vrásky. Proto oblast kolem očí spíše vynecháte a raději do ní vetřete lehce zesvětlující korektor či rozjasňovač. Všeobecně platí – čím je tón make-upu světlejší, tím pleť vypadá přirozeněji, je svěžejší a mladistvější.

Nezapomínejte na obočí – obočí vytrhané do hezkého oblouku působí jako malý lifting. Po vytrhání je ještě kartáčkem učešte směrem nahoru.


Autor: Monika Vernerová
Vloženo: 27.3.09

ZNAČKA FJÄLLRAVEN PŘEDSTAVILA ZIMNÍ KOLEKCI

Nová kolekce Bergtagen značky Fjällraven, jež je určena pro život nad hranicí lesa, v sobě kombinuje tradici a moderní inovace. Všechny vrstvy...
Celý článek

LEVANDULOVÁ KYTICE NEJEN PRO SVATEBNÍ DEN

Levandule je nádherně voňavá bylinka, jejíž účinky jsou více než kouzelné. Léčí unavenou mysl, zbavuje tělo stresu a navíc skvěle vypadá. Není divu,...
Celý článek

JAK BÝT KRÁSNÁ DO PLAVEK

Slunce už nám pomalu, ale jistě ukazuje svoji sílu a zvěstuje příchod opravdu horkých dní, kdy odhodíme svršky a v plavkách se budeme spokojeně...
Celý článek

50% SLEVY NA KABELKY GUESS

Kvalitní móda je drahá. To je vlastně to jediné, co na ní vadí manželům. Novoroční, jarní, podzimní a další výprodeje jsou sice fajn, ale co když...
Celý článek